KONST / Litografier / Färglitografi 13767213

nr 1376 7213

Joaquin Ibanez-Arellano

(f. 1929), Sverige

Färglitografi, Signerad, PT, 1987, jordgubbar. Signerad, daterad 87. Motivet: 17x21cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm

Joaquin Ibanez-Arellano, katalansk-svensk bildkonstnär född 1929.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:11:25

27/1 19:19:00 1      100 kr
28/1 20:43:09 2      Vinnande bud

Joaquin Ibanez-Arellano

Läs mer om Joaquin Ibanez-Arellano